شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی امتحان یار:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت فروشگاه وب سایت امتحان یار و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاهاینترنتی امتحان یار از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.
قوانین عمومی :
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه وب سایت امتحان یار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و خدمات فروشگاه وب سایت امتحان یار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمرشما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه وب سایت امتحان یار اقدام نماید .

ارتباطات الکترونیکی :

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه وب سایت امتحان یار استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به فروشگاه وب سایت امتحان یار ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که فروشگاه وب سایت امتحان یار به صورت الکترونیکی )از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه (به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات امکان دارد فروشگاه وبسایت امتحان یار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند .می توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه وب سایت امتحان یار را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ تنها شماره ای است که فروشگاه وبسایت امتحان یار از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک )اس ام اس( ارسال می کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه وب سایت امتحان یار ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی امتحان یار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به INFO@EMTEHANYAR.COM اطلاع دهید.
سیاست های رعایت حریم شخصی :
فروشگاه وب سایت امتحان یار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. فروشگاه وب سایت امتحان یار متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه وب سایت امتحان یار ،شمارضایتخودرا ازاین سیاست نشان می دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک ازخدمات فروشگاه وب سایت امتحان یار و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس درانحصارفروشگاه وب سایت امتحان یار است و هرگونه استفاده بدونکسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه وب سایت امتحان یار محفوظ می دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش :
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.
فروشگاه اینترنتی وب سایت امتحان یار به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می دهد ولیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۷بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات تماس با شماره ۰۹۱۲۸۳۹۹۱۵۸ میباشد .
کلیه سفارش های ثبت شده در سایت فروشگاه وب سایت امتحان یار به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، درصف پردازش قرار می گیرند فروشگاه اینترنتی وب سایت امتحان یار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه وب سایت امتحان یار به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه وب سایت امتحان یار محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند
فروشگاه وب سایت امتحان یار مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شود.حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمامموجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه وب سایت امتحان یار محفوظ است.